Duke and Duchess of Cambridge

Para książęca wybrała się w podróż do Szkocji, gdzie wzięła udział w wielu wydarzeniach. Wszystkich jednak zaskoczyła stylizacja księżnej Kate, której nie można uznać za nawiązanie do księżnej Diany, lecz wręcz za kopie jej ubioru sprzed lat.

Niebieski kolor to nawiązanie do flagi Szkocji?

Niektórzy internauci uznali, że piękna chabrowa stylizacja składająca się z marynarki ZARA, oraz plisowanej spódnicy marki Hope, to nawiązanie do flagi Szkocji.  Możliwe, że po części dlatego księżna się na nią zdecydowała. Uderzające jest jednak podobieństwo jej stroju, do tego co nosiła Diana w latach 80.

William wspominał mamę

William podczas przemówienia na ceremonii otwarcia Zgromadzenia Ogólnego Kościoła Szkocji nawiązał do śmierci swojej ukochanej mamy. To właśnie przebywając w Szkocji, jako 12-latek dowiedział się o tragicznym wypadku księżniczki ludzkich serc.

Kate spróbowała swoich sił jako producent muzyczny

Para odwiedziła także ośrodka w Prestonpans, który zajmuje się zwalczaniem przemocy. Opiekunowie tek placówki zajmują się redukcją agresji, między innymi poprzez muzykę. Placówka jest wyposażona we własne studio nagraniowe. Księżna Kate postanowiła, że sprawdzi się w tej dziedzinie. Obydwoje z księciem śmiali się i przepraszali, że ktokolwiek musiał tego słuchać.

Ludzie ich uwielbiają

Para książęca od lat wzbudza jedynie pozytywne emocje i nie zmienia tego nawet sytuacja konfliktu między nimi a Harrym i Meghan Markle. Wzbudzają sympatię, ponieważ są otwarci i pozytywni, i wydaje się że nikogo nie udają. Kate stara się zachowywać protokół, ale pozwala sobie na małe szaleństwa, a William lubi żartować i nawiązywać do ich życia prywatnego, to wszystko zbliża ich do poddanych. Jest to piękna kontynuacja tego o czym przed laty marzyła Diana. Nawet ubrania, które są tematem tego artykułu pochodzą ze zwykłych sklepów, więc fani stylu księżnej mogą się niż bez problemu inspirować.