łóżka dla dzieci

W małych mieszkaniach idealnym sposobem na wykorzystanie niewielkich przestrzeni są łóżka wysuwane dwupoziomowe. Pozwalają one zaoszczędzić trochę miejsca, dlatego świetnie sprawdzają się w pokojach naszych pociech, które zazwyczaj współdzielą ze sobą przestrzeń. W przeciwieństwie do łóżek piętrowych wizualnie lepiej się prezentują oraz są bezpieczniejsze.

Tapczan dwupoziomowy

Tapczan dwupoziomowy, tak samo jak łóżko piętrowe, należy do modeli podwójnych. Jest on rozkładany, posiadający dwa osobne miejsca do spania. Zbudowany jest z dwóch oddzielnych stelaży oraz materacy usytuowanych na różnych poziomach. Jeden znajduje się na górze, natomiast drugi umiejscowiony jest w dolnej, wysuwanej części łóżka. Tego rodzaju posłanie jest bardzo funkcjonalne, gdyż w ciągu dnia można szufladę z materacem wsunąć i w ten sposób zaoszczędzić dużo miejsca na niewielkiej przestrzeni.

łóżko wysuwane dwupoziomowe

Łóżka rozsuwane praktyczniejsze od łóżek piętrowych

Podwójne łóżko wysuwane jest przede wszystkim bezpieczniejsze od łóżka piętrowego pod względem konstrukcyjnym. Z tego względu nie stwarza ryzyka, iż nasza pociecha śpiąca na górze uderzy głową o sufit czy też spadnie. Łóżko rozsuwane nie posiada niewygodnej drabinki, z której nasze dziecko może łatwo się ześlizgnąć lub spaść nie tylko w nocy idąc do łazienki. Nie stwarza również sytuacji takich jak niebezpieczne szaleństwa czy też kłótnie kto śpi na górze a kto na dole tak jak w przypadku łóżek piętrowych.

Sklep meblowy Meblowiec posiada w swoim asortymencie różnego rodzaju rozsuwane łóżka dla dzieci i młodzieży. Przykładem może być łóżko Ben, klasyczne, proste w kolorze szarym, idealnie nadające się do pokoju młodzieżowego. Łóżka te są wysokiej jakości produktami wykonanymi z niezmierną dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Bogata gama wzorów i kolorów tych tapczanów dwuosobowych na pewno zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sklep dostarcza zamówiony towar transportem własnym bądź firmą spedycyjną do każdego miasta w Polsce, takiego jak Warszawa, Rzeszów, Kraków.