Motion Charge&Go

Obniżenie komfortu codziennego funkcjonowania, wynikające z problemów ze słuchem, dotyka wielu aspektów życia. Trudne staje się porozumiewanie z innymi ludźmi, wykonywanie zawodowych obowiązków, czy w końcu czerpanie przyjemności z rozrywki. Nie tylko przestajemy wyraźnie słyszeć naszych rozmówców i nie reagujemy na dźwięk dzwonka do drzwi lub sygnał telefonu, ale także nie słyszymy już tak wyraźnie ulubionej muzyki, a oglądanie filmów staje się męczące.

Aparaty słuchowe starszej generacji pozwalają słyszeć nieco lepiej. Często jednak efekty nie są tak dobre, jak się spodziewaliśmy. A konieczność codziennego noszenia urządzenia, jego pielęgnacja czy wymiana baterii oraz sam fakt, że nie wygląda ono atrakcyjnie, sprawia, że nigdy tak naprawdę nie jesteśmy z niego zadowoleni. Dzisiaj ten problem już nie istnieje. Idealnym rozwiązaniem stały się aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx marki Signia.

Motion Charge&Go Nx nowoczesność i wygoda w każdym calu

Specjaliści marki Signia doskonale znają wszystkie bolączki, z którymi każdego dnia borykają się osoby cierpiące na różne stopnie ubytku słuchu. Dlatego konstruując aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx, za główny cel obrali sobie eliminację wszystkich możliwych problemów, które utrudniają słabosłyszącym codzienne funkcjonowanie.

Aparaty te są zasilane za pomocą ogniw litowo-jonowych, które charakteryzują się wysoką efektywnością. A co najważniejsze, baterii nie trzeba wymieniać, ponieważ są to akumulatory przeznaczone do ładowania. Błyskawicznie się ładują, są bardzo wydajne i długo zachowują swoją żywotność. Urządzenia wyposażone są również w łączność bezprzewodową Bluetooth. To jednak nie wszystko, co czyni aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx tak wyjątkowymi.

Doskonała jakość i pełna harmonia dźwięku

Dzięki funkcji OVP, czyli przetwarzania własnego głosu, aparaty Motion Charge&Go Nx umożliwiają naturalne słyszenie własnego głosu, niezależnie od pozostałych dźwięków dochodzących z otoczenia. Ciągła pełnopasmowa łączność binauralna Ultra HD e2e, która zapewnia błyskawiczną wymianę danych pomiędzy aparatami w obu uszach, pozwala na doskonałą jakość i pełną harmonię słyszenia. A mikrofony kierunkowe automatycznie skupiają się na rozmówcy z przodu, co prowadzi do wzmocnienia rozumienia mowy w hałasie.

Motion Charge&Go

Nowoczesny wygląd urządzenia i jego doskonałe wyprofilowanie, sprawiają, że aparat jest wygodny w noszeniu i świetnie się prezentuje. Wszystko to razem składa się na urządzenie, które nie tylko gwarantuje doskonałe efekty audio, ale również jest funkcjonalne, wygodne w noszeniu i niezwykle proste w użytkowaniu.