meble do salonu

Szukasz nowoczesnego, a przy tym eleganckiego i wygodnego kompletu wypoczynkowego do salonu? Jeśli tak, to nie musisz szukać daleko! Polski producent mebli tapicerowanych, firma Eltap, ma do zaoferowania coś, co naprawdę prezentuje się wspaniale i bije na głowę wszelką konkurencję.

A co najważniejsze, oferta Eltap obejmuje zarówno kanapy i fotele, jak i narożniki o zróżnicowanej wielkości i konstrukcji z niezwykle bogatym wyborem obić. Dzięki temu bez problemu znajdziemy meble do salonu, które będą wspaniale komponowały się z wnętrzem zarówno pod względem designu, jak i gabarytów. Żaden gość nie przejdzie obok nich obojętnie. A dla domowników będą stanowić wygodne i przytulne komplety wypoczynkowe – zrobione w taki sposób, aby służyć przez lata!

Producent mebli tapicerowanych z 25-letnim doświadczeniem!

Firma Eltap zawdzięcza swój sukces 25-letniemu doświadczeniu w produkcji mebli, które zaowocowało nowatorskimi konstrukcjami o oryginalnym wzornictwie i doskonałą jakością wykonania. Marka oferuje meble do salonu zarówno w eleganckim i stylowym wzornictwie, jak i nowoczesne meble o oryginalnym i ciekawym designie, jakiego nigdzie indziej nie znajdziemy. Do wyboru jest aż 70 modeli w 25 kolekcjach.

meble do salonu

Komplety wypoczynkowe Eltap doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej. Ich wysoka jakość wykonania z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów sprawia, że idealnie pasują również jako eleganckie i wygodne meble tapicerowane do wnętrz publicznych w przestrzeniach open space, eleganckich poczekalniach, biurach czy hotelowych foyer. W ofercie firmy obejmującej meble wypoczynkowe, obok kompletów dostępne są także narożniki, kanapy i fotele.