home design

Wybór kierunku studiów to bardzo ważny, a równocześnie niezwykle trudny moment w życiu młodego człowieka, gdyż to właśnie ten wybór może zadecydować o jego dalszych losach. Rozwój pasji, umiejętności, poszerzanie horyzontów oraz plan na siebie – to właśnie w czasie studiów jest najlepszy czas i najlepsza okazja, żeby znaleźć swoją drogę. Studia na kierunku architektura wnętrz to doskonały wybór dla tych, którzy interesują się projektowaniem wnętrz, którzy czują w sobie artystyczną duszę, kochają dekorować, dobierać dodatki, zestawiać kolory, bawić się formą. To studia dla osób kreatywnych, pragnących swoją pasję zamienić w wiedzę oraz umiejętności, które staną się sposobem na życie.

Dlaczego home design?

Profil home design na kierunku architektura wnętrz to profil, w którym studenci otrzymują wiedzę i praktyczne umiejętności ukierunkowane na projektowanie wnętrz mieszkalnych. Studia licencjackie na profilu home design trwają 6 lub 7 semestrów (w zależności od tego, czy są to studia stacjonarne, czy zaoczne). W tym czasie studenci zdobywają umiejętności sprawnego posługiwania się komputerowymi narzędziami do projektowania wnętrz, umiejętności wizualnych koncepcji twórczych, a także wiedzę, która będzie im niezbędna do współpracy w ramach wielobranżowych zespołów projektowych. Studia na profilu home design nastawione są na rozwój kreatywności studentów, samodzielnego tworzenia, przekraczania granic, wychodzenia poza schematy, przy zachowaniu koniecznych standardów. Najlepsza kadra wykładowców stara się ukierunkować studentów na innowacyjność w pracy architekta wnętrz.

home design

Rozwijaj pasje, pozwól sobie być artystą

Studia na profilu home design to idealny wybór dla osób z artystyczną duszą, dla wizjonerów, którzy pragną realizować swoje pomysły i nie boją się odważnych rozwiązań. Podczas zajęć na profilu home design studenci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim uczestniczą w różnego rodzaju zajęciach praktycznych, które ukierunkowane są na rozwijanie ich twórczości i kreatywności. Profesjonalni graficy, projektanci, artyści, którzy czuwają nad pracą studentów, starają się zainspirować ich do odkrywania własnego stylu i szukania swojej artystycznej drogi.