nowoczesne meblościanki

Meblościanka to element wystroju, który wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z przestarzałymi aranżacjami rodem z PRL-u. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać segmenty pokojowe w znacznie bardziej nowoczesnych wnętrzach.

Meblościanki do salonu i nie tylko

Meblościanki pokojowe są bardzo uniwersalne i mogą się sprawdzić właściwie w każdym pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu z powodzeniem uzupełnią dowolną aranżację. Ich dzisiejsze wersje w niczym nie przypominają ciężkich segmentów, które pamiętamy z czasów PRL-u. Na ogół mają postać zestawów mebli, które mocujemy do ściany, dzięki czemu sprawiają wrażenie, jakby „unosiły się nad podłogą”. W połączeniu z prostymi bryłami i gładkimi frontami całość prezentuje się nadzwyczaj stylowo i futurystycznie.

meblościanki do salonu

Zestawy pokojowe do małych pomieszczeń

Takie zestawy znakomicie sprawdzają się na niewielkich metrażach, ponieważ pozwalają na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. Warto zwrócić uwagę m.in. na meblościanki młodzieżowe, które stanowią bardzo funkcjonalny dodatek do pokoju każdego nastolatka. Urządzenie takiego wnętrza bywa dość problematyczne – na ogół służy młodej osobie zarówno do spania, jak i nauki, rozrywki oraz przyjmowania gości. Meblościanka sprawia, że zawarcie tych wszystkich funkcji w jednym pokoju staje się znacznie łatwiejsze.

Gdzie można kupić nowoczesne meblościanki?

W dzisiejszych czasach nie musimy nawet wychodzić z domu, by skompletować jego wyposażenie. Internetowy sklep meblowy Meblowiec.pl pozwala na szybie zamówienie meblościanek w wybranym przez siebie kolorze i modelu. Wysyłka również nie stanowi problemu – dostawca dowiezie zamówienie zarówno do Warszawy, Wrocławia, Krakowa czy Poznania, jak i do mniejszych miejscowości w różnych częściach Polski.