Klocki konstrukcyjne COBI

Budowanie konstrukcji z klocków to jedna z najciekawszych form rozrywki. W każdym domu, w którym znajduje się jakiś maluch, klocki stanowią nieodłączny element dziecięcego „wyposażenia”. Zestawów i serii klockowych jest teraz mnóstwo. Czasami jednak trudno jest znaleźć coś, co byłoby dla dziecka zaskoczeniem. Producenci nie ustają jednak w wysiłkach, aby ich oferta pozostawała atrakcyjna. Efektem ich działań są kolekcje obejmujące elektroniczne pojazdy klockowe.

Klocki – wspaniała zabawa dla wszystkich dzieciaków

Różnorodność współczesnych klocków konstrukcyjnych jest olbrzymia. Zestawy tematyczne i wspaniałe serie obejmujące przeróżne obszary dziecięcych zainteresowań – od przygód pirackich statków, poprzez armie wojskowe, maszyny budowlane, modele samolotów i aut czy kolekcje związane z bajkami i filmami – pozwalają tworzyć klockowy świat rodem z dziecięcych fantazji.

Klocki konstrukcyjne COBI

Na dodatek klocki umożliwiają zabawę, wieloetapową. Najpierw trzeba przecież własnoręcznie zbudować swoją zabawkę z klocków. A następnie można się nią bawić do woli. Kiedy zaś się już znudzi, to można zrobić coś całkowicie innego. To właśnie ta różnorodność i możliwość ciągłego tworzenia nowych konstrukcji czyni zabawę klockami tak wspaniałą rozrywką. A co się stanie, jeśli dołączymy do tego nowoczesne technologie, zmieniające zwykłe konstrukcje klockowe w prawdziwe pojazdy, które się poruszają? I którymi można sterować?

Klockowe samochody i czołgi zdalnie sterowane

Klockowe modele pojazdów elektronicznych to świetna alternatywa dla tradycyjnych klocków konstrukcyjnych. Może stanowić również uzupełnienie innych kolekcji i zestawów. Dzięki temu zabawa klockami staje się jeszcze ciekawsza i bardziej zajmująca.

Producenci nowoczesnych zestawów tego typu klocków oferują produkty, które dostarczają olbrzymiej frajdy. Są nie tylko interesujące dla dziecka pod względem konstrukcyjnym, ale pozwalają na zabawę w sposób zdalny. Wszystko za sprawą dołączonego do zestawu pilota, który umożliwia sterowanie samochodem lub klockowym czołgiem elektronicznym.

Niektóre modele klockowych pojazdów elektronicznych, takich jak np. Czołg, Jeep czy Buldożer Cobi wyposażone zostały również w technologię bluetooth. Dzięki temu można nimi sterować z poziomu aplikacji na smartfona czy tableta. Najnowsze modele elektronicznych pojazdów budowanych z klocków konstrukcyjnych zaopatrzono w świecące reflektory, skrętne kółka oraz możliwości poruszania się z różną prędkością – zarówno w przód, jak i w tył.

Modele czołgów pokonują przeszkody, a dołączony do zestawu pilot na podczerwień pozwala sterować jednocześnie nawet czterema różnymi pojazdami. Klockowe modele pojazdów elektronicznych to idealny prezent dla nieco starszych dzieciaków, powyżej 8 roku życia. Z pewnością dostarczy dziecku dużo wspaniałej zabawy!