Jet Set Frozen

Artykuły biurowe z logo to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej dyskretnych form reklamy. Długopis Pen Jet jest znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie uniwersalność, przykuwającą wzrok estetykę, ergonomię oraz funkcjonalność.

Akcesoria reklamowe – co przesądza o ich skuteczności?

Żadna firma nie jest w stanie utrzymać się na rynku bez skutecznych form marketingu. Niestety wszechobecne komunikaty promocyjne mogą wywoływać przesyt i zniechęcenie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez CBOS, z których wynika, że aż 86% Polaków nie lubi reklam i reaguje na nie w sposób negatywny. W związku z tym aby zyskać przychylność klientów, warto sięgać po niestandardowe metody i nieco bardziej zawoalowane sposoby perswazji. Należą do nich m.in. akcesoria reklamowe, które pełnią raczej rolę przydatnego, atrakcyjnego prezentu, który powoduje, że ciepło myślimy o przedsiębiorstwie, które nam go podarowało.

Jet Set Silver

Co umieścić na długopisach reklamowych?

Aby długopisy reklamowe właściwie spełniały swoje zadanie, muszą być wyposażone w czytelny nadruk nawiązujący do firmy oraz jej oferty. Najprostszą opcją jest więc umieszczenie na nich wyłącznie loga lub nazwy marki. Jeśli zaś chcemy, by gadżety niosły za sobą więcej informacji, możemy dodać do nich np. dane adresowe, slogan reklamowy lub bardzo zwięzły opis oferowanych produktów i usług.

Długopis Pen Jet – wygoda i atrakcyjny design

Długopisy plastikowe Pen Jet to jeden z najchętniej wybieranych modeli reklamowych artykułów piśmienniczych. Jego ogromną zaletą jest ergonomiczny kształt – gumowa część z wypustkami sprawia, że pisanie tym produktem jest niezwykle wygodne. Oprócz tego zwraca on uwagę nietuzinkowym designem: fantazyjny uchwyt dodaje całości nowoczesnego stylu, zaś bogaty wybór kolorów pozwala na idealne dobranie projektu do identyfikacji wizualnej firmy. Model Jet Set Frozen to propozycja, która na pewno przypadnie do gustu osobom młodym, przebojowym, lubiącym barwne gadżety, natomiast Jet Set Silver to znakomity wybór dla wszystkich tych, którym zależy na stonowanej elegancji. Ponadto jak wszystkie długopisy Ritten, akcesoria piśmiennicze Pen Jet wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz trwałością.