laptopy poleasingowe

Współcześnie laptop stanowi niezbędne, podstawowe narzędzie edukacyjne dla ucznia. Zdecydowanie nie warto inwestować w najtańsze modele sprzedawane w polskich marketach elektronicznych – słabe parametry i niska jakość wykonania mogą utrudnić uczniowi efektywną pracę. Jednym z ważniejszych parametrów jest wydajny procesor, taki, dzięki któremu dziecko może nie tylko wygodnie przeglądać internet w poszukiwaniu informacji, ale i sprawnie korzystać z różnego typu edukacyjnych gier i aplikacji, a także łatwo tworzyć prezentacje multimedialne.

Jaki powinien być dobry laptop dla ucznia?

Zakup najtańszego laptopa z supermarketu dla ucznia nie jest najlepszym rozwiązaniem i większość rodziców dość szybko żałuje wybrania tej opcji. Zazwyczaj tego typu najtańsze urządzenia są wykonane z niskiej jakości materiałów, działają wolno, a jakość zastosowanych w nich ekranów czy klawiatur jest słaba. Laptop dla ucznia ma stanowić jego narzędzie pracy, w związku z czym warto zastanowić się nad zakupem trwałego i sprawdzonego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku są laptopy poleasingowe.

laptopy poleasingowe

Laptopy po leasingu to najczęściej sprzęt wysokiej jakości, który trafia do sprzedaży ze względu na politykę korporacji, które wymieniają sprzęt komputerowy średnio co dwa, trzy lata. Niekwestionowaną zaletą laptopów poleasingowych jest stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości. Zazwyczaj tego typu komputery to modele z wyższej półki , posiadającej dobrej klasy podzespoły, a także charakteryzują się wykonaniem wysokiej jakości – są skonstruowane z trwałych komponentów. Ponadto, laptopy poleasingowe posiadają gwarancję –  minimum trzy- lub sześciomiesięczną, w związku z czym taki zakup jest w pełni bezpieczny.

Laptop poleasingowy klasy premium gwarantem trwałości

Laptop użytkowany przez ucznia będzie często noszony w szkolnym plecaku, co naraża go na upadki, ponadto przez nieuwagę dziecka może zostać ubrudzony, a nawet zalany. Laptopy poleasingowe klasy premium stanowią najbardziej korzystne rozwiązanie dla ucznia – wykonane są z odpornych na zarysowania i ukruszenia materiałów, posiadają metalowe, solidne obudowy, a także trwałe zawiasy. Tak solidny komputer, charakteryzujący się dodatkowo dobrymi parametrami technicznymi, można kupić w naprawdę korzystnej cenie, porównywalnej do ceny nowych, niskiej jakości laptopów pochodzących z marketów elektronicznych.